Ei pea. Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Teie enda kasutajakonto annab lisavõimaluse näha oma ostude ajalugu, näha ja muuta kontaktandmeid. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks või kirjuta sellest e-posti aadressile info@gymnagoods.ee

Ostetud kaubad jõuavad Teieni 1-4 tööpäeva jooksul alates arve tasumisest. Kui arve on tasutud nädalavahetusel või pühade ajal, siis tarnitakse kaup pühadele järgneva 1-4 tööpäeva jooksul.

Jah, loomulikult. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

Tagastame kliendile raha 5 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Ei. Avatud pakendiga kosmeetika ja parfümeeriatooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. Näiteks ripsmetuššid mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast.

Gymnagoods.ee’is kehtivad nii kampaaniapõhised soodustused kui ka sooduskoodid.

Soodustuse rakendamiseks sisesta ostukorvis väljale «Sooduskood» oma unikaalne kood ning vajuta nupule «Rakenda».

Gymnagoods.ee veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega: Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, COOP Pank, LHV Pank

Gymnagoods.ee veebipoes ei ole võimalik maksta arvega.

Olge mureta! Minge oma konto sisenemise lehele ja vajutage «Unustasite parooli?» nuppu. Sisestage lahtrisse oma e-posti aadress, millega varasemalt Gymnagoods.ee´is kasutaja tegite ning vajutage nuppu «Kinnita». Saadame Teie e-posti aadressile parooli uuendamise link ja luua omale uus parool.

Logige ennast Gymnagood.ee sisse ning vajutage nuppu «Konto info». Järgmisel lehel pange linnuke lahtrisse «Muuda salasõna». Avanevas vaates saate vajalikud muudatused ära teha.

Kogu kaup, mida müüakse Gymnagoods e-poes on originaalne ning seda garanteerib tihe koostöö turustajate, tootjate ja suurimate ladudega Euroopas. Kauplemine võltsitud toodetega on seadusega karistatav kriminaalne tegvus ja sellega Gymnagoods ei tegele.

ВВЕРХ